home page

services we offer

our product list

product ordering

frequently asked questions

support

about us

  

Mundėsitė e komunikimit me qendrėn janė, nėpėrmjet :

 

• Posta elektronike : rexhep-mujo@hotmail.com

• Faqja Blue Marble - home page : www.Dr-Muja.com nėpėrmjet google adres

• Celularė : +355 69 21 02 991 dhe +355 66 70 00 070

• Telefon : +355 69 57 58 136

 

• Takimi i drejtėperdrejtė me pėrsonelin mjekėsorė nė qendrėn e cila pozicionohet prane Kompleksit “LOKA “ – Sukth ,Durres,Albania ( 1.3 km nga Autostrada Tiranė-Durrės , ne rrugėn Sukth-Manėz )

 

Nė kėtė qendėr do tė pėrfitoni shėrbim mjeksor pėr :

• Sėmundje tė frymėmarrjes ( Respiratore )

• Sėmundje tė Zemrės dhe tensionit arterio-venoz ( Kardio-Vaskulare )

• Sėmundje infektive ( Infeksionet e Kokės,Flokut,Veshit,Syrit,Bajameve,Lėkurės , Fytyrės,Stomakut,Tėmthit,Zorrėve,Veshkave,Organeve gjenitale,Kockave , etj )

• Sėmundje tė funksionit tė Veshkave,Mėlēisė,Tėmthit,Pankreasit,Stomakut dhe Kolitit

• Sėmundje tė riprodhimit me sterilitet mashkullor dhe femror pėr ēiftet qė nuk kanė kaluar moshėn mbi 45 vjeē pėr meshkujt dhe 40 vjeē pėr femrat

• Sėmundje alergjike dhe mykotike tė lėkurės,

• Analiza laboratorike biokimike ,hormonale dhe kimike

• Analiza mikrobiologjike ( Urokulturė,Piokulturė,Spotikulturė,Spermokulturė,Koprokulturė, etj. ).

• Bashkėpunimi tekniko-profesional me Laboratorin diagnostik “ ILIRIA “ Tirane – Rruga Don Bosko – Pranė shkollės “ Qazim Turdiu “,

• Bashkėpunim tekniko-profesional me spitalin Gjerman – Tiranė nė rrugėn e Kavajės , pėr konfirmime diagnostike dhe shėrbime mjeksore tė specializuara me mjekė specialist Gjerman dhe Italjan

founders corner

fėmija

This is where you would add the text of your choice. You are limited to the amount of text here, only by the space of this table cell. You may want to change font face, size, color and alignment. This is where you... This is where you would add the text of your choice. You are...  

events

upcoming events

visit our gallery

our locations

contact page

news

quarter profits up... profit and loss

news

me rreze

Nė vazhdim nė shėrbim tė tė siguruarve tė skemės sė sigurimeve dhe kujdesit shėndetėsor nė Republikėn e Shqipėrisė,por edhe tė shtetasve tė tjerė tė huaj apo vendas, do tė jenė ne pėrfshirje tė shėrbimit mjekėsorė edhe :

 

 

• Ekzaminime Sonografike,

• Ekzaminime ekografike

• Analiza laboratorike modern

• Telemjeksia nėpėrmjet “ Zargis Technology “

• Mėsimdhėnje teoriko-praktike pėr mjekė,infermjer dhe laborant tė sapodiplomuar

 

 

 

 

 

 

 

copyright © 2012 dr-muja.com