home page

services we offer

our product list

product ordering

frequently asked questions

support

about us

   kabinetin tonė janė paraqitur pacientė nga gati gjitha vendet e Republikės Shqiptare,por edhe nga vendet fqinje e nga diaspora.

 

Nga Sukthi janė paraqitur pacientė cilėt financiarisht kanė mundėsi financiare pėr blerjen e shėrbimeve tona mjeksore drejtim diagnostikimit sėmundjeve tyre. Nga ana tjetėr janė paraqitur pacientė cilėt kanė paraqitur kėrkesėn e pėrfitimit shėrbimeve me ēmime reduktuara deri 25 % ulje - gjė cilėn e kemi realizuar kundrejt njohjes rasteve, mundėsitė financiare cilėve pėrshtaten me kėrkesėn pėr kufizime likujdimit financiar shėrbimeve mjeksore.

 

Nga Durrėsi dhe rrethet e tjera vendit si Tirana,Shkodra,Dibra,Burreli,Bulqiza,Kuksi,Hasi, Mirdita,Lushnja,Saranda,Korēa,etj., apo viset e Kosovės dhe Maqedonisė,pacientėt kanė pėrfituar shėrbime mjeksore nga kabineti jone pa paraqitur probleme financiare.

founders corner

fėmija

This is where you would add the text of your choice. You are limited to the amount of text here, only by the space of this table cell. You may want to change font face, size, color and alignment. This is where you... This is where you would add the text of your choice. You are...  read more >>

events

upcoming events

full list >>

visit our gallery

our locations

contact page

news

quarter profits up... profit and loss

news

me rreze

copyright © 2045 dr-muja.com